Pirkinių krepšelis

Krepšelis tuščias

Naudinga informacija

Tapti sveiku likti sveiku

Skaitykite internete knygą

"TAPTI SVEIKU LIKTI SVEIKU su jaunomis fermentinėmis ląstelėmis",

kurią parašė prof. H. Bankhoferis ir dr. M. Oldhaveris.

 

Cholesterinreduktion Dr. Wolz

Maisto papildas

 

Cholesterolį mažinanti natūrali priemonė su beta gliukanais iš avižų

 

Cholesterinreduktion Dr. Wolz skirtas reguliuoti cholesterolio koncentraciją kraujyje ir taip sumažinti koronarinės širdies ligos riziką.

 

Grynasis kiekis: 224 g

Kaina: 27,00 €

 

Cholesterinreduktion Dr. Wolz yra dietinis produktas iš efektyviai cholesterolio lygį mažinančių natūralių ingredientų, tokių kaip avižų beta gliukanai ir B grupės vitaminai. Remiantis moksliniais tyrimais, šie ingredientai pasižymi vienas kito poveikį sustiprinančiu veiksniu. Jau niekas neginčija fakto, kad kraujo riebalai, visų pirma cholesterolis, vaidina svarbų vaidmenį kraujotakos susirgimams bei infarkto rizikai.

  • Avižų beta gliukanai mažina cholesterolio koncentraciją kraujyje (1)
  • Vitaminai B1, B6, B12 ir folinė rūgštis palaiko įvairias širdžiai ir kraujotakai svarbias funkcijas

 

Europos maisto saugos tarnyba teigia:

(1) Avižiniai beta gliukanai mažina cholesterolio koncentraciją kraujyje. Esant normaliai cholesterolio koncentracijai sumažėja koronarinių širdies susirgimų rizika.

 

Aktyvios medžiagos:

Bioaktyvūs grūdų beta gliukanai 

Grūdai – sveika sudedamoji mūsų mitybos dalis, vartojama jau daugiau kaip 2000 metų. Yra žinoma nemažai grūduose esančių maistinių medžiagų sveikatai naudingų veiksnių, tarp jų – ir cholesterolį mažinantis efektas, sąlygojamas tirpių augalinių skaidulų veiklos. Ši skaidulinė medžiaga, vadinamieji avižų beta gliukanai, žarnyne tampa gelinės konsistencijos ir pasisavinę cholesterolį pasišalina virškinamuoju traktu.

Speciali cholesterolį mažinančių savybių turinti avižų rūšis (OatWell®) auginama šiaurėje (Skandinavijoje), kur turi ypatingas sąlygas bręsti. Jai reikalingas vėsus ir drėgnas klimatas su daug kritulių augimo stadijoje ir šviesa bei ilgos dienos – brendimo laikotarpiu. Tik ypatingos grūdų rūšies savybių ir šiaurietiško klimato santykis užtikrina aukštos beta gliukanų koncentracijos susidarymą šiose avižose – net 22 % (standartiniuose grūduose jų koncentracija tesiekia 3–5 %). Beje, šie specialūs grūdai pasižymi ir daugeliu kitų teigiamų ypatybių, pavyzdžiui, balastinė medžiaga kartu su cholesteroliu įsisavina tulžies rūgštį ir mažina cholesterolio susidarymą kepenyse. OatWell® avižos veikia prebiotiškai, padeda ir palaiko reguliarų tuštinimąsi. Kasdien vartojant bent 3 g avižų beta gliukanų daugeliu klinikinių tyrimų buvo įrodytas cholesterolį mažinantis efektas.

 

Papildomai sudėtyje esantys B grupės vitaminai taip pat atlieka specifines funkcijas:

  • Vitaminas B1 palaiko normalų širdies darbą.
  • Vitaminas B6 ir vitaminas B12 palaiko normalų raudonųjų kūnelių susidarymą.
  • Folio rūgštis palaiko normalią homocisteino apykaitą ir normalią kraujo gamybą.

Vartojimas:

Įmaišykite 16 g (= 4 nubraukti šaukšteliai) į pieną, jogurtą ar kitą savo nuožiūra pasirinktą pieno produktą. Galima užbarstyti ant pusryčių mišinio ir valgyti su pienu. Galima dėti į pieno kokteilį su sezoniniais vaisiais ar uogomis, taip pat naudojant pieną be laktozės ar sojų pieną. Tinka ir įvairios sultys bei geriamasis vanduo, tačiau geriausias poveikis pasiekiamas vartojant su pieno produktais.

 

Informacinis lapelis

 

Gamintojas: Dr. Wolz Zell GmbH, Vokietija.

 

 

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.