Pirkinių krepšelis

Krepšelis tuščias

Naudinga informacija

Tapti sveiku likti sveiku

Skaitykite internete knygą

"TAPTI SVEIKU LIKTI SVEIKU su jaunomis fermentinėmis ląstelėmis",

kurią parašė prof. H. Bankhoferis ir dr. M. Oldhaveris.

 

Acetocaustin®

Medicinos prietaisas

 

Priemonė karpoms gydyti, 0,5 ml

 

Neišeidami iš namų paprastąsias karpas galite išgydyti priemonėmis, turinčiomis savo sudėtyje monochloracetinės rūgšties, tokiomis kaip Acetocaustin®. Bet kuriuo atveju, jei jums kyla abejonių, būtina pasikonsultuoti su savo gydytoju.


Grynasis kiekis: 0,5 ml

 

Kaina 10,00 €

 

Privalumai:

  • Jokio ilgo laukimo;

  • Jokio skausmo;

  • Jokio išgąsčio;

  • Karpa sluoksnis po sluoksnio pilnai pašalinama per 4-5 savaites.

 Kaip tai padaryti:
Prieš pradedant gydymą, sveika oda apie karpą turi būti užtepama storu sluoksniu tepalo (vazelino arba cinko), kad apsaugoti ją nuo graužiančio Acetocaustin® poveikio. Tada specialios mentelės, esančios po kamšteliu, pagalba nedideliu kiekiu Acetocaustin® patepamas karpos paviršius. Kadangi Acetocaustin® turi labai stiprų griaužiantį poveikį, tepti tik karpos paviršių, vėliau leisti nudžiūti ir užklijuoti pleistru. Per savaitę monochloracetinė rūgštis suardys viršutinį karpos sluoksnį, kurio likučiai lengvai bus pašalinti pleistro pagalba. Rūgštis naikina tik paviršinį karpos sluoksnį, todėl kartais procedūrą tenka pakartoti, kol karpa sunaikinama visiškai.
Acetocaustin® naudoti lengva ir saugu dėl naujos specialiai sukurtos pakuotės su mentele ir kamšteliu, apsaugotu nuo vaikų.

Gydymas Acetocaustin® greitas, ir, tepant kartą per savaitę, kaip rekomenduojama, užtrunka daugeliu atveju ilgiausiai 5 savaites, kol karpa sunaikinama visiškai.

Perspėjimas:
Patys gydykite karpas, esančias tik ant rankų ar kojų. Karpas ant veido ar genitalijų srityje privalo gydyti gydytojas!

 

Gamintojas: Temmler Pharma, Vokietija