Pirkinių krepšelis

Krepšelis tuščias

Naudinga informacija

Tapti sveiku likti sveiku

Skaitykite internete knygą

"TAPTI SVEIKU LIKTI SVEIKU su jaunomis fermentinėmis ląstelėmis",

kurią parašė prof. H. Bankhoferis ir dr. M. Oldhaveris.

 

Kremas Spirularin® HS

Dermatologinė kosmetika

 

Į pūslelinę linkusių lūpų priežiūrai ir apsaugai

 

 

Sausėjančioms ir trūkinėti linkusioms lūpoms

 

Sausa, skilinėjanti lūpų oda kelia itin nemalonius pojūčius, ypač šaltuoju metų laiku, be to, vizualiai atrodo nepatraukliai.  Problemai spręsti naudojamos riebios priežiūros priemonės pieštukų pavidalu, visų pirma, suteikia tik laikiną kelias valandas trunkantį poveikį, kuriam pasibaigus „sausumo“ jausmas grįžta, o antra, išvysto tokių priemonių vartojimo priklausomybę.

 

Kremas Spirularin® HS gali padėti nutraukti šį užburtą ratą dėl inovatyvaus spirulinos mikrodumblių  ekstrakto poveikio.

 

Kaina: Spirularin® HS 10 ml 16,00 €

 

 

Mokslinių tyrimų išvados teigia: Spirularin® HS kremas efektyvesnis už kremą su acikloviru.

• Spirularin® HS kremas buvo 3 kartus efektyvesnis pūslelinės susidarymo prevencijos atvejais

• Spirularin® HS kremas buvo 4 kartus efektyvesnis šašo susidarymo prevencijos atvejais

• Spirularin® HS kremas saugojo lūpas nuo išsausėjimo 43% efektyviau

 „...Nagrinėjant klinikinį pūslelinės paūmėjimo modelį, CA-SP spirulinos (vingrūnių) mikrodumblių turintis kremas profilaktiškai buvo efektyvesnis už kremus su acikloviru...“

 

Visa aukščiau esanti informacija skelbiama remiantis „Journal of Allergy and Clinical Immunology“ 2015 m. spalio mėnesio publikacija (Mader et al.)

 

Ekonomiška, efektyvaus poveikio priemonė

 

Aukštos koncentracijos kremo naudojimas labai paprastas: degtuko galvutės dydžio lašelį reikia tolygiai paskirstyti ant lūpų. Kremas bekvapis ir beskonis, tad neteks jaudintis ar partneriui patiks balzamo skonis bučiuojantis!

Įprastomis aplinkybėmis pakanka vieno panaudojimo per dieną, geriausiai ryte. Jei lūpos itin sausos ir skilinėjančios ar trūkinėjančios, tuo pačiu nedideliu kiekiu  reikėtų patepti dar kartą vakare.

 

Regeneracinės kremo savybės dėl geresnio ląstelių atsinaujinimo geriausiai atsiskleidžia po kelių savaičių panaudojimo. Sausų, įtemptų ir skilinėjančių lūpų pojūtis lieka praeityje, o iki kraujo skilinėjantys lūpų kampučiai nebesusidaro.

 

Prevenciškai saugo nuo lūpų pūslelinės

 

Dėl stipraus antimikrobinio poveikio, kremas ypač tinka į pūslelinę linkusioms lūpoms ir puikiai veikia tiek prevenciškai, tiek prasidėjus virusiniam uždegimui, kai jaučiamas „dilgčiojimas“ ant lūpų, o taip pat dėl pažeisto odos barjero prasidėjus bakterinei infekcijai.

 

Apsauga nuo saulės

 

Saulės poveikis  yra vienas stipriausių lūpų odą neigiamai veikiančių veiksnių, ypač jei oda nėra apsaugota. Kremo Spirularin HS sudėtyje esantis 15 SPF filtras efektyviai saugo odą nuo žalingų saulės spindulių jau po 20 minučių po panaudojimo.

 

Kremas 10 ml

 

Gamintojas: Ocean Pharma GmbH, Vokietija

Spirulinos dumbliai yra viena seniausių gyvybės formų žemėje, egzistuojanti  3,6 mlrd. metų. Jų sėkmingas išlikimas nulemtas dviejų unikalių savybių: sugebėjimo itin sėkmingai apsisaugoti nuo kenksmingų mikrobų ir… jų įgimto gebėjimo atsinaujinti.

 

Virusai ir bakterijos – natūralus šių mikrodumblių priešai, su jais spirulina kovoja pasitelkdama paprastus, bet ypatingai efektyvius pasipriešinimo mechanizmus (tokius kaip specialius polisacharidus, neleidžiančius virusui įsiskverbti į sveiką ląstelę), be kurių šių dumblių išlikimas būtų tapęs neįmanomu.

 

Naudodami patentuotą technologiją Ocean Pharma GmbH sėkmingai išgavo bei išsaugojo natūralias spirulinos dumblių aktyviąsias savybes ir panaudojo jas savo produktuose, tame tarpe ir labai sėkmingoje Spirularin probleminių pėdų produktų linijoje. Kas ypatingai svarbu, buvo nustatytas stiprus poveikis vaistams atsparioms bakterijoms (MRSA).

 

Specialisto komentaras:

 

„Pastarųjų metų Spirulinos dumblių ekstraktų savybių pasireiškimas įspūdingas, ypač įvertinant puikų toleravimą, netgi jautriais atopinės egzemos ir diabetines pėdos atvejais. Labiausiai žavi ekstraktų antimikrobinės savybės net prieš vaistams atsparias bakterijas, kurios vis dažniau yra problemų daugelyje medicinos sričių atsiradimo priežastis. Mano požiūriu, šie specialūs ekstraktai turi puikias galimybes būti panaudojami sukuriant naujos kartos odos priežiūros produktų linijas daugelyje kitų dermatologijos sričių. Nesunku įsivaizduoti, kad šie produktai, šalia profesionalaus panaudojimo, užims deramą vieta ir bus plačiai naudojami kasdieninėje probleminės odos priežiūroje.“*

 

*Prof. Dr. Kristianas Reichas yra dermatologas ir alergologas. Nuo 2005 metų yra vyresnysis Hamburgo dermatologijos klinikos SCIderm partneris ir medicinos tyrimų instituto direktorius.