Pirkinių krepšelis

Krepšelis tuščias

Naudinga informacija

Tapti sveiku likti sveiku

Skaitykite internete knygą

"TAPTI SVEIKU LIKTI SVEIKU su jaunomis fermentinėmis ląstelėmis",

kurią parašė prof. H. Bankhoferis ir dr. M. Oldhaveris.

 

Spirularin® Mousse

Dermatologinė kosmetika

 

Efektyvus drėgmės išsaugojimas esant labai sausai odai

 

 
 

 

Intensyvi apsauga labai sausai odai su spirulinos mikrodumbliais

 

Sausa, pleiskanojanti oda  - dažnai pasitaikanti pagyvenusių žmonių, diabetikų ar nepalankių aplinkos faktorių paveiktų žmonių odos problema.

 

 Spirularin® Mousse 125 ml kaina – 12,00 € 9,60 €

 

 

Spirularin® Mousse yra naujos kartos odos priežiūros produktas, kurio stiprų antimikrobinį bei regeneracinį poveikį užtikrina sudėtyje esantis spirulinos mikrodumblių ekstraktas. Dėl sudėtyje esančio šlapalo (10%), veikliosios medžiagos greitai ir giliai pernešamos ten, kur reikia  -  į epidermio sluoksnius.

 

Ypatingos sandaros ir konsistencijos – putų dėka, Spirularin® Mousse lengvai pasiskirsto ir greitai įsigeria į odą nepalikdamas riebaus pėdsako. Tam reikia tik labai nedidelio putų kiekio, nes, kaip ir visiems Spirularin produktams, taip pat ir putoms, tinka apibūdinimas „mažai yra daug“.

Be klasikinių sausų ar itin sausų odos sričių – pėdų, Spirularin® Mousse  gali būti naudojamas bet kurioje kūno odos dalyje. Odos atsistatymo poveikis gali būti jaučiamas jau po savaitės panaudojimo! Be to, dar geresnį drėkinantį poveikį  užtikrina sudėtyje esantis 10% koncentracijos šlapalas.

 

Putos  125 ml 

 

Gamintojas: Ocean Pharma GmbH, Vokietija

 

Spirulinos dumbliai yra viena seniausių gyvybės formų žemėje, egzistuojanti  3,6 mlrd. metų. Jų sėkmingas išlikimas nulemtas dviejų unikalių savybių: sugebėjimo itin sėkmingai apsisaugoti nuo kenksmingų mikrobų ir… jų įgimto gebėjimo atsinaujinti.

 

Virusai ir bakterijos – natūralus šių mikrodumblių priešai, su jais spirulina kovoja pasitelkdama paprastus, bet ypatingai efektyvius pasipriešinimo mechanizmus (tokius kaip specialius polisacharidus, neleidžiančius virusui įsiskverbti į sveiką ląstelę), be kurių šių dumblių išlikimas būtų tapęs neįmanomu.

 

Naudodami patentuotą technologiją Ocean Pharma GmbH sėkmingai išgavo bei išsaugojo natūralias spirulinos dumblių aktyviąsias savybes ir panaudojo jas savo produktuose, tame tarpe ir labai sėkmingoje Spirularin probleminių pėdų produktų linijoje. Kas ypatingai svarbu, buvo nustatytas stiprus poveikis vaistams atsparioms bakterijoms (MRSA).

 

Specialisto komentaras:

 

„Pastarųjų metų Spirulinos dumblių ekstraktų savybių pasireiškimas įspūdingas, ypač įvertinant puikų toleravimą, netgi jautriais atopinės egzemos ir diabetines pėdos atvejais. Labiausiai žavi ekstraktų antimikrobinės savybės net prieš vaistams atsparias bakterijas, kurios vis dažniau yra problemų daugelyje medicinos sričių atsiradimo priežastis. Mano požiūriu, šie specialūs ekstraktai turi puikias galimybes būti panaudojami sukuriant naujos kartos odos priežiūros produktų linijas daugelyje kitų dermatologijos sričių. Nesunku įsivaizduoti, kad šie produktai, šalia profesionalaus panaudojimo, užims deramą vieta ir bus plačiai naudojami kasdieninėje probleminės odos priežiūroje.“*

 

*Prof. Dr. Kristianas Reichas yra dermatologas ir alergologas. Nuo 2005 metų yra vyresnysis Hamburgo dermatologijos klinikos SCIderm partneris ir medicinos tyrimų instituto direktorius.