Pirkinių krepšelis

Krepšelis tuščias

Naudinga informacija

Tapti sveiku likti sveiku

Skaitykite internete knygą

"TAPTI SVEIKU LIKTI SVEIKU su jaunomis fermentinėmis ląstelėmis",

kurią parašė prof. H. Bankhoferis ir dr. M. Oldhaveris.

 

Spirularin® serumas NS

Dermatologinė kosmetika

 

profesionaliai nagų priežiūrai su aktyviąja spirulinos mikrodumblių apsauga

 

 

Apsaugo sveikas nagų ląsteles nuo nagų grybelio ir kitų mikroorganizmų, skatina ląstelių atsinaujinimo procesą

 

Pakitusios, neskaidrios spalvos, struktūriškai netaisyklingos formos nagų plokštelės – dažnai pasitaikančios kojų ir rankų nagų problemos, kurių sprendimui būtinas aktyvus gydymas, nes savaime šis nagų infekcinis susirgimas nepraeina.

 

Kaina: 16,00 €

 

 

Pažeistos nagų vietos turėtų būti pašalintos kiek įmanoma maksimaliai, geriausiai, kad šį darbą atliktų profesionalas. Tada darbą galima patikėti Spirularin® NS nagų serumui. Taip pat ir sveiki, bet įaugę nagai gali sukelti itin skausmingus odos uždegimus.

 

Spirularin® NS nagų serumas dėl stipraus antimikrobinio poveikio užkerta kelią mikroorganizmams, apsaugodamas sveikas ląsteles nuo užkrato plitimo bei, kita vertus, skatina ląstelių atsinaujinimą ir, kas svarbu, gydymą galima atlikti pacientui pačiam namuose.

 

Pakitusios spalvos nagų gydymo metu nepatariama dengti nagų laku

 

Tam, kad spirulinos mikrodumbliai galėtų atlikti savo apsaugines bei regeneracines funkcijas, jie turi gauti deguonies, todėl, bet kokios deguonį blokuojančios medžiagos, tokios kaip nagų lakas ar priemonės, turinčios riebalų, nerekomenduojamos.  Tradicinės kosmetinės nagų priežiūros priemonės (pvz. nagų lakas) sukuria barjerą, dėl kurio nagą pažeidžiančių grybelių ar bakterijų dauginimasis suaktyvėja.

 

Jei be kosmetinių nagų priežiūros priemonių apsieiti neišeina, galima naudoti jau sukurtus deguoniui pralaidžius nagų lakus.

 

Serumas 10ml

 

Gamintojas: Ocean Pharma GmbH, Vokietija

 

Spirulinos dumbliai yra viena seniausių gyvybės formų žemėje, egzistuojanti  3,6 mlrd. metų. Jų sėkmingas išlikimas nulemtas dviejų unikalių savybių: sugebėjimo itin sėkmingai apsisaugoti nuo kenksmingų mikrobų ir… jų įgimto gebėjimo atsinaujinti.

 

Virusai ir bakterijos – natūralus šių mikrodumblių priešai, su jais spirulina kovoja pasitelkdama paprastus, bet ypatingai efektyvius pasipriešinimo mechanizmus (tokius kaip specialius polisacharidus, neleidžiančius virusui įsiskverbti į sveiką ląstelę), be kurių šių dumblių išlikimas būtų tapęs neįmanomu.

 

Naudodami patentuotą technologiją Ocean Pharma GmbH sėkmingai išgavo bei išsaugojo natūralias spirulinos dumblių aktyviąsias savybes ir panaudojo jas savo produktuose, tame tarpe ir labai sėkmingoje Spirularin probleminių pėdų produktų linijoje. Kas ypatingai svarbu, buvo nustatytas stiprus poveikis vaistams atsparioms bakterijoms (MRSA).

 

Specialisto komentaras:

 

„Pastarųjų metų Spirulinos dumblių ekstraktų savybių pasireiškimas įspūdingas, ypač įvertinant puikų toleravimą, netgi jautriais atopinės egzemos ir diabetines pėdos atvejais. Labiausiai žavi ekstraktų antimikrobinės savybės net prieš vaistams atsparias bakterijas, kurios vis dažniau yra problemų daugelyje medicinos sričių atsiradimo priežastis. Mano požiūriu, šie specialūs ekstraktai turi puikias galimybes būti panaudojami sukuriant naujos kartos odos priežiūros produktų linijas daugelyje kitų dermatologijos sričių. Nesunku įsivaizduoti, kad šie produktai, šalia profesionalaus panaudojimo, užims deramą vieta ir bus plačiai naudojami kasdieninėje probleminės odos priežiūroje.“*

 

*Prof. Dr. Kristianas Reichas yra dermatologas ir alergologas. Nuo 2005 metų yra vyresnysis Hamburgo dermatologijos klinikos SCIderm partneris ir medicinos tyrimų instituto direktorius.